Afgelopen weekend werden in Venray weer 2 toernooien gespeeld, waar ik gelukkig weer bij kon zijn om te zien hoe de jeugd van de DSWN weer presteerde. Op zaterdag een finale bij de meisjes, en op zondag een verrassende finale bij de jongens.

Hal Masters

Jongens

Nicky : Laatste 64 3-2 verlies van Gijsbert van Malsen
Quincey : Laatste 64 3-0 verlies van Kjeld Pol
Jan : Laatste 64 3-1 verlies van Maarten-Dirk Woord
Loyd : Laatste 64 3-0 winst op Ruben Boogaard, L32 verlies 3-0 van Geert Nentjes
Marvin : Laatste 64 3-0 winst op Jaimy Koerts, L32 verlies 3-1 van Maikel Verberk
Keanu : Laatste 64 3-0 winst op Joey Doorschodt L32 3-2 winst op Levy Frauenfelder,
L16 3-0 verlies van Justin van Tergouw
Joey Doorschodt: L 64 3-0 verlies van Keanu.
Presley : : Laatste 64 3-1 verlies van Jaimy van Bavel
Robin Jansen: : Laatste 64 3-2 verlies van Marvin Kertens
Meisjes

Priscilla : 2 de in poule 3 gewonnen 1 verloren.

In de finale kon ze mede door haar blessure helaas onvoldoende weerstand bieden aan Kyana.
HAL Masters_2016_076

Veerle : 4de in poule 1 gewonnen 3 verloren. Layla : 3 de in poule 2 gewonnen 2 verloren.

Layla : 3 de in poule 2 gewonnen 2 verloren.

 

Hal Open

Jongens

Nicky : Laatste 128 3-0 Sem Annes, L64 3-0 verlies Javanico Jansen
Quincey : L64 3-0 Perry Losekoot, L32 3-1 Sylvano de Bie, L16 3-2 verlies van Levy Frauenfelder
Jan : Laatste 128 3-1 Melle Janssen, L64 3-1 Jaimy Koerts, L32 3-2 Ramon Leferink,
L16 3-2 Anthony Moes, L8 4-1 verlies Wesley Hurrebrink
Loyd : L64 3-1 winst Kay Reijnders, L32 3-0 verlies Wesley Hurrebrink
Keanu : L64 3-1 Tim Peeters, L32 3-0 verlies Lars Plaisier
Joey Doorschodt: L 64 3-2 verlies Sam Groot Roessink
Presley : Laatste 128 3-1 verlies van Danny de Graaf
Robin Jansen: : Laatste 128 3-0 verlies van Berry Herks
Marvin : L64 winst 3-0 Tin van Renst, L32 3-0 winst Karsten Boelens, L16 3-0 winst Lars Plaisier, L8 4-2 winst Justin van Tergouw, SF 4-1 winst Wesley Hurrebrink,
FINALE een spannende aangelegenheid met een 5-4 verlies van Maikel Verberk

Hal Open_2016_003

 

 

 

 

 

 

Meisjes

Priscilla : 3de in poule, dus niet door naar winnaarsronde
Veerle : 2de in poule 1 gew 1verl.    halve finale 3-2 verlies van Renee van Druten
Layla : 2de in poule 1 gew 1 verl.    halve finale 3-0 verlies van Kyana Frauenfelder